Kontakt - DRK Concept

Kontakt z Firmą jest możliwy poprzez wykorzystanie formularza kontaktowego, lub przesłanie do nas bezpośredniej wiadomości email. Z DRK Concept można również skontaktować się telefonicznie w celu ustalenia oczekiwanej usługi.

Masz jakieś pytania ? Wyślij do nas wiadomość korzystając z formularza

Skontaktuj się z DRK Concept w sprawie wykonania usługi

Podaj nazwę Firmy/Organizacji dla której chcesz wykonać usługę.
Podaj swój adres e-mail w celu nawiązania kontaktu z firmą.
Podaj numer telefonu w celu ułatwienia kontaktu z naszą firmą.
Napisz po krótce czego potrzebujesz. Nasz dział obsługi klienta skontaktuje się z Tobą w celu ułatwienia realizacji zamówienia. Pomożemy w doborze najlepszej metody nadrukowania, oraz odpowiemy na wszystkie pytania.

Adres Firmy

Stanisława Moniuszki 2/3

40-005 Katowice

Masz pytania czy wątpliwości dotyczące naszej usługi? Jesteśmy tutaj, aby pomóc! Nasz dedykowany zespół specjalistów jest dostępny, by dostarczyć Ci wszystkich niezbędnych informacji i wsparcia. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, jak nasza usługa może przynieść korzyści Twojemu biznesowi czy codziennemu życiu. Twoja firma ubrana w odzież z logo zwiększy Twoją zauważalność i wzbudzi większe zaufanie. Twoja satysfakcja jest dla nas priorytetem, dlatego zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta. Czekamy na Twoją wiadomość!

Doświadczenie i Profesjonalizm: Od lat specjalizujemy się w znakowaniu odzieży. Koszulki z nadrukiem najwyższej jakości i nie tylko, posiadamy katalog odzieży z wieloma artykułami od znanych producentów. Nasz zespół ekspertów dba o każdy szczegół, gwarantując produkty spełniające najwyższe standardy .

Jakość nie musi oznaczać wysokich cen. Oferujemy konkurencyjne ceny, dbając jednocześnie o wysoką jakość naszych produktów.

Wsparcie na Każdym Etapie: Od momentu złożenia zamówienia, przez projektowanie i dostosowanie produktów, aż po dostawę – jesteśmy z Tobą na każdym kroku.

Przykładowe realizacje